Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Pomocní dělníci ve výrobě - Ivo Turek

Požadovaná profese Pomocní dělníci ve výrobě
Pracovní poměr od 11.6.2018
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 22000Kč do 30000Kč / měsíc
Poznámka První kontakt osobně (po předchozí tel. domluvě), telefonicky nebo emailem.

Manipulant lakovny
Zaměstnavatel: Turlak

Náplň práce:
- obsluha pískovacího zařízení - ZAŠKOLÍME
- manipulace v lakovně s výrobky před, při a po lakování
- maskování výrobků k lakování
- balení zakázek
- asistence lakýrníkovi

Požadujeme:

- hledáme uchazeče, kteří se nebojí pracovat manuálně a mají dobrou fyzickou kondici
- není nutná praxe, zaškolíme
- požadujeme: důslednost, samostatnost a chuť do práce
- nástup dohodou, nejlépe ihned
- místo výkonu práce: Újezd u Brna

Nabízíme:
- práce na HPP
- nástup možný ihned
- motivující finanční ohodnocení + odměny

V případě zájmu nám napište na email turlak@turlak.cz, nebo zavolejte.
Kontakt: 608 618 228
Zuzana Turková - zást.vedoucího

Místo výkonu práce (přesná adresa):Komenského 1018, Újezd u Brna 664 53

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Referenční číslo 14599840735
Pracoviště Ivo Turek - 01
Újezd u Brna (okres Brno-venkov)
Komenského 1018
Firma Ivo Turek
Kontaktní osoba Mgr. Zuzana Turková
tel.: +420 608 618 228
turlak@turlak.cz
Úřad práce Brno-venkov
Nabídky brigád Brno-venkov Nabídky práce Brno-venkov