Pomocní dělníci ve výrobě - Okna Macek a.s.

Požadovaná profese Pomocní dělníci ve výrobě
Pracovní poměr od 06.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP, minimálně 40 h/týden
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Mzdové rozpětí od 13000Kčdo 20000Kč / měsíc
Poznámka Pracoviště: Dubňany. Požadavky: manuální zručnost, kladný vztah k práci, fyzická zdatnost, bezúhonnost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, časová flexibilita, perfektní zdravotní stav.
Náplň práce: výroba garážových vrat a jednotlivých doplňků, zkušenosti jako lakýrník výhodou. Nástup možný ihned. Příspěvek na stravování.
Nabízíme práci ve stabilní společnosti s 20letou tradicí, zaměstnanecké benefity. Kontakt pouze elektronicky.
Životopis zasílejte výhradně na e-mail: prace@oknamacek.cz. Do předmětu e-mailu napište POMOCNÝ DĚLNÍK/CE.
Referenční číslo 13542410755
Pracoviště Okna Macek a.s. - Dubňany 001
Dubňany (okres Hodonín)
Nádražní 1701
Firma Okna Macek a.s.
Kontaktní osoba Romana Lungová
e-mail.: prace@oknamacek.cz
Úřad práce Hodonín
Nabídky práce Hodonín Nabídky brigád Hodonín

/* Not affection functionality */