Pomocní dělníci ve výrobě - Jatky Bojmany s.r.o.

Požadovaná profese Pomocní dělníci ve výrobě
Pracovní poměr od 01.10.2017
Pracovněprávní vztah HPP, minimálně 40 h/týden
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 14000Kčdo 15000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce: úklid na jatkách, porcování drůbeže.
Požadujeme: vzdělání základní/vyučen/středoškolské (vyučení v oboru, praxe výhodou), chuť do práce a zodpovědný přístup, nezaučené zaučíme.
Nabízíme: zaměstnání v příjemném prostředí tradičního českého řeznictví, smlouva na dobu určitou s možností na dobu neurčitou.
Vhodné i pro aktivní důchodce.
V případě zájmu se hlaste telefonicky nebo e-mailem.
Místo výkonu práce: Jatky Bojmany s.r.o., Bojmany 10, 286 01 Čáslav
Referenční číslo 12938900714
Pracoviště Jatky Bojmany s.r.o.
Žehušice (okres Kutná Hora)
Bojmany
10
Firma Jatky Bojmany s.r.o.
Kontaktní osoba Soňa Urbanová
tel.: +420 606 408 341
e-mail.: sona.urbanova@tiscali.cz
Úřad práce Kutná Hora
Nabídky práce Kutná Hora Nabídky brigád Kutná Hora

/* Not affection functionality */