Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Pokladníci v prodejnách - NORMA, k.s.

Požadovaná profese Pokladníci v prodejnách
Pracovní poměr od 15.10.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední
Mzdové rozpětí od 17000Kč / měsíc
Poznámka Pracovní náplň:
- nakládání se zbožím
- kontrola a prezentace zboží
- obsluha pokladny.

Požadujeme:
- vzdělání – nižší střední
- praxe v obchodním řetězci výhodou
- samostatný a výkonný způsob práce, nasazení
- spolehlivost, pracovitost, flexibilitu a pozitivní postoj k obchodu
- příjemné vystupování
- ochotu k fyzické práci.

Nabízíme:
- řádné zaškolení, možnost profesního růstu
- odpovídající finanční ohodnocení, jistotu stálého zaměstnání.

Pracovní doba: Po-Ne 7:00-20:00 h (rozložení směn záleží na domluvě).

Kontakt pro zájemce: NUTNÝ prvotní telefonický kontakt pro sjednání osobní schůzky na prodejně !!!
Referenční číslo 14602550721
Pracoviště NORMA, k.s. -004
Cheb (okres Cheb)
Americká 2370 /11
Firma NORMA, k.s.
Kontaktní osoba Pavla Daňková
tel.: +420 225 996 614
prodej@norma-online.cz
Úřad práce Cheb
Nabídky brigád Cheb Nabídky práce Cheb