Požadovaná profese Pokladníci v prodejnách
Pracovní poměr od 01.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP, minimálně 40 h/týden
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výhody
  • Naturální výhody - zaměstnanecké balíčky
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie
Mzdové rozpětí od 14000Kčdo 19000Kč / měsíc
Poznámka Rádi pracujete s lidmi?? Jste komunikativní a máte zkušenosti s prodejem? Hledáme prodavačku do bufetu v areálu Klatovské nemocnice, pouze pro jednosměnný provoz.

Náplň práce: obsluha zákazníku při prodeji, práce s pokladnou, doplňování zboží, dodržování hygienických norem. Vyučení v oboru prodavačka-výhodou, zdravotní průkaz. Nabízíme: ke mzdě výkonnostní prémie-prémie z obratu, dotované stravování, práci na hlavní pracovní poměr-na dobu určitou na dobu 6 měsíců, po zaučení možno na dobu neurčitou, pravidelné vyplácení mezd, firemní oblečení. Životopisy pouze na mail kariera@stravbyt.cz zn. Klatovy-NECHODIT OSOBNĚ DO BUFETU!!
Referenční číslo 13515330780
Pracoviště STRAVBYT s.r.o. (Klatovy)
Klatovy (okres Klatovy)
Klatovy II
Plzeňská 569
Firma STRAVBYT s.r.o.
Kontaktní osoba ŽIVOTOPIS
Edvarda Beneše 984/9, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1
e-mail.: kariera@stravbyt.com
Úřad práce Plzeň
Nabídky práce Plzeň Nabídky brigád Plzeň

/* Not affection functionality */