Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Podlaháři (kromě parketářů) - Průmyslové podlahy Plaček a.s.

Požadovaná profese Podlaháři (kromě parketářů)
Pracovní poměr od 19.9.2019
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 20000Kč do 26000Kč / měsíc
Poznámka PODLAHÁŘI *
Požadujeme: ŘP sk.B, zkušenosti s řemeslnou prací výhodou, časová flexibilita, samostatnost.
Náplň práce: Dokončovací interiérové práce - aplikace syntetických stěrkových a nátěrových hmot, pokládka betonových podlah.
Nabízíme:
1. náborová prémie 5000 Kč po 6 odpracovaných měsících
2. náborová prémie 5000 Kč po 12 odpracovaných měsících
3. Stravenky nebo cestovní náhrady.
4. Příspěvek na důchodové připojištění.
První kontakt: osobně každé úterý od 8:00 - 9:00 h., telefonicky na čísle: 571 653 416 nebo e-mailem na: office@pplacek.cz
ov. 19.9.2019
Referenční číslo 15042330776
Pracoviště Průmyslové podlahy Plaček a.s.
Rožnov pod Radhoštěm (okres Vsetín)
Pod lesem 2650
Firma Průmyslové podlahy Plaček a.s.
Kontaktní osoba Lenka Bělunková
tel.: +420 571 653 416
office@ppplacek.cz
Úřad práce Vsetín
Nabídky brigád Vsetín Nabídky práce Vsetín