Požadovaná profese Písaři
Pracovní poměr od 20.10.2017 do 20.10.2018
Pracovněprávní vztah HPP, minimálně 40 h/týden
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Práce s PC - základní dovednosti PC
Jazyky
  • Čeština - Aktivní (Dobrá znalost)
Mzdové rozpětí od 13590Kčdo 22170Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce: Městský soud v Praze, Spálená 2, Praha 2
Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu spokorna@msoud.pha.justice.cz
Kontaktní osoba: paní Ing. Soňa Pokorná
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Náplň práce: administrativní úkony související se zabezpečováním přípravy a průběhu soudního řízení. Požadavky na uchazeče/ku: psaní na PC všemi deseti, dobrou znalost práce na PC, dobrá znalost češtiny, osobnostní předpoklady, výpis z RT, praxe ve veřejné správě výhodou.
Práce je zařazena do 6. nebo 7. platové třídy podle vzdělání a praxe. Životopis zasílejte na spokorna@msoud.pha.justice.cz.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 5 týdnu dovolené, stravenková karta, volno nad rámec ZP, rekreační zařízení.
Referenční číslo 13547380744
Pracoviště MĚSTSKÝ SOUD V PRAZE
Praha (okres Hlavní město Praha)
Nové Město
Spálená 6/2
Firma MĚSTSKÝ SOUD V PRAZE
Kontaktní osoba Soňa Pokorná
tel.: +420 221 932 112
e-mail.: spokorna@msoud.pha.justice.cz
Úřad práce Praha 2
Nabídky práce Praha 2 Nabídky brigád Praha 2

/* Not affection functionality */