Požadovaná profese Pekaři
Pracovní poměr od 01.12.2017 do 31.03.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Mzdové rozpětí od 20000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce:Ústí nad Labem.
Náplň práce: pečení a prodej pekařských surovin, přípravků a náplní.
Požadujeme: vyučení, středoškolské vzdělání či dostatečnou praxi v oboru pekař, praxe v obchodní činnosti a nekuřák předností. ŘP sk. B+ praxi v řízení mot.vozidla, velmi dobré komunikativní schopnosti, samostatnost.
Nabízíme jistou mzdu + výrazné obratové bonusy po zapracování, pracovní poměr na dobu neurčitou, perspektivní a dlouhodobé zaměstnání pro zaměstnance se zájmem o obor, nástup možný ihned.
Zájemci se mohou hlásit na uvedený e-mail.

Referenční číslo 12386090730
Pracoviště progress - CBT s.r.o.
Ústí nad Labem (okres Ústí nad Labem)
Ústí nad Labem-centrum
Textilní 3440/2c
Firma progress - CBT s.r.o.
Kontaktní osoba Pavel Štěpař
tel.: +420 602 442 848
e-mail.: stepar@bergback.cz
Úřad práce Ústí nad Labem
Nabídky práce Ústí nad Labem Nabídky brigád Ústí nad Labem

/* Not affection functionality */