Ostřiči nástrojů a kovů - Novibra Boskovice s.r.o.

Požadovaná profese Ostřiči nástrojů a kovů
Pracovní poměr od 01.12.2017
Pracovněprávní vztah HPP, minimálně 37.5 h/týden
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výhody
  • Jiné výhody - Penzijní připojištění
  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc - týden navíc
  • Zvláštní prémie
Mzdové rozpětí od 18000Kčdo 22500Kč / měsíc
Poznámka Nabízíme:
• Týden dovolené navíc • Odměnu před dovolenou a vánočními svátky • Roční bonus na základě hospodaření firmy • Příspěvek na penzijní připojištění • Stabilizační odměna • Závodní stravování • Zaškolení, profesní růst • Zaměstnání ve stabilní firmě
Požadujeme: znalost čtení výkresové dokumentace, znalost použití brusiva, představivost funkce geometrických nástrojů.
Pracovní náplň: ostření a broušení nářadí
Referenční číslo 12979980796
Pracoviště Novibra Boskovice s.r.o.
Boskovice (okres Blansko)
2188
Firma Novibra Boskovice s.r.o.
Kontaktní osoba Edita Sedláková
tel.: +420 516 528 100
e-mail.: personal@novibra.com
Úřad práce Blansko
Nabídky práce Blansko Nabídky brigád Blansko

/* Not affection functionality */