Ostatní strojní inženýři - PEVEKO, spol. s r. o.

Požadovaná profese Ostatní strojní inženýři
Pracovní poměr od 01.12.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti
  • Práce s PC
Výhody
  • Jiné výhody - firemní telefon, PC
Mzdové rozpětí od 25000Kčdo 35000Kč / měsíc
Poznámka Pracoviště: Dvorská č.p. 894/17, Šternberk. Nástup možný ihned.
Požadujeme: min. středoškolské vzdělání technického směru - strojírenství, znalost práce na PC, ochota cestovat, samostatně pracovat, trestní bezúhonnost.
Výhodou: angličtina na komunikativní úrovni slovem i písmem, důslednost, přesnost, praxe na podobné pozici, znalost práce s CAD a Inventor.
Náplň práce: Zabezpečit zlepšování výrobků a jejich procesů.
Nabízíme: Motivující platové ohodnocení, zajištění odborného růstu, firemní telefon + PC.
První kontakt možný mailem nebo telefonicky. Osobní kontakt možný po předchozí telefonické domluvě.
Referenční číslo 12085560771
Pracoviště PEVEKO, spol. s r. o. - prac.
Šternberk (okres Olomouc)
Dvorská 894/17
Firma PEVEKO, spol. s r. o.
Kontaktní osoba Petra Dominiková
tel.: +420 777 761 386
e-mail.: dominikova@peveko.cz
Úřad práce Olomouc
Nabídky práce Olomouc Nabídky brigád Olomouc

/* Not affection functionality */