Ostatní strojírenští technici - Novibra Boskovice s.r.o.

Požadovaná profese Ostatní strojírenští technici
Pracovní poměr od 01.12.2017
Pracovněprávní vztah HPP, minimálně 40 h/týden
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti
  • Práce s PC
Jazyky
  • Angličtina - Aktivní
Výhody
  • Jiné výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
Mzdové rozpětí od 28000Kč / měsíc
Poznámka Požadujeme:
Vzdělání ÚSO nebo vysokoškolské - obor strojní.
Praxe ve strojním závodě.
Zkušenosti s tvorbou výrobní dokumentace. Znalost strojírenské technologie.
Výborná znalost čtení výkresové dokumentace.
Práce s počítačem: MS Office; SAP a CAD výhodou.
Anglický nebo německý jazyk na úrovni min. středně pokročilý.
Pracovní náplň:
Analýza a hodnocení procesů a jejich následná optimalizace v návaznosti na potřeby společnosti. Spolupráce s vedoucím TPV při řízení projektů. Příprava a údržba technolog. postupů. Stanovování norem práce. Příprava podkladů pro cenové kalkulace. Spolupráce při plánování výroby. Plánování, tvorba a optimalizace layoutu pracovišť. Sledování výrobních ukazatelů. Realizace zlepšovacích návrhů.
Nabízíme:
Týden dovolené navíc. Pružnou pracovní dobu. Časové konto. Odměnu před dovolenou a vánočními svátky, bonus. Příspěvek na penzijní připojištění . Věrnostní odměnu. Závodní stravování. Zaškolení, profesní růst.
Do výběrového řízení zařazujeme na základě životopisu v ČJ a AJ, kopie nejvyššího dosaženého vzdělání a fotografie.
Referenční číslo 12505460773
Pracoviště Novibra Boskovice s.r.o.
Boskovice (okres Blansko)
2188
Firma Novibra Boskovice s.r.o.
Kontaktní osoba Edita Sedláková
tel.: +420 516 528 100
e-mail.: personal@novibra.com
Úřad práce Blansko
Nabídky práce Blansko Nabídky brigád Blansko

/* Not affection functionality */