Nabídka již není aktuální

Ostatní specialisté v peněžnictví a pojišťovnictví - ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB

Požadovaná profese Ostatní specialisté v peněžnictví a pojišťovnictví
Pracovní poměr od 22.8.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Mzdové rozpětí od 20000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce:
- obsluha stávajících klientů ČSOB Pojišťovny
- profesionální finanční poradenství
- péče o nové klienty
Pracovní doba: pružná
Požadujeme: ŘP skupiny B
Nabízíme: slevy na volání, slevy na produkty skupiny ČSOB Group.

První kontakt: Petr Kafka email: petr.kafka@obchod.csobpoj.cz - domluvit schůzku.
Referenční číslo 15054210754
Úřad práce Písek
Nabídky brigád Písek Nabídky práce Písek