Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Ostatní specialisté v oblasti účetnictví - SAP Services s.r.o.

Požadovaná profese Ostatní specialisté v oblasti účetnictví
Pracovní poměr od 1.8.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Bakalářské
Dovednosti
  • Práce s PC
Jazyky
  • Angličtina - 2 (Aktivní)
Mzdové rozpětí od 27000Kč do 35000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce: Praha
Náplň práce:
o analýza dat našich zákazníků v systému
o kontrola kvality dat v systému SAP
o úzká spolupráce s ostatními týmy ve financích

Požadujeme:
o angličtina na pokročilé úrovni (slovem i písmem) nutnost
o Znalost MS Office (Excel, Word, Outlook, Powerpoint)
o Schopnost pracovat samostatně i v týmu v mezinárodním prostředí
o Odolnost vůči stresu

Výhodou:
o Znalost dalšího cizího jazyka
o Zkušenost z mezinárodní společnosti nebo sdíleného centra
o Znalost systému SAP
Nabízíme:
o Pestrou a zajímavou práci v mladém dynamickém kolektivu
o Možnost profesního růstu
o Možnosti navazujícího vzdělávání
o Příjemné pracovní podmínky
o Práce v mezinárodním prostředí
o Denní využití SAP software
o Spolupráce na interních projektech
Zaměstnanecké výhody:Plně hrazené stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days, přístup do cafeterie, příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění
Referenční číslo 14712130748
Pracoviště SAP Services s.r.o. -001
Praha (okres Hlavní město Praha)

Firma SAP Services s.r.o.
Kontaktní osoba Veronika Markova
Veronika.markova@sap.com
Úřad práce Praha 5
Nabídky brigád Praha 5 Nabídky práce Praha 5