Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Ostatní specialisté v oblasti techniky - Integrated Micro-Electronics Czech Republic s.r.o.

Požadovaná profese Ostatní specialisté v oblasti techniky
Pracovní poměr od 16.10.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzdové rozpětí od 16000Kč / měsíc
Poznámka MÍSTO VÝKONU PRÁCE TŘEMOŠNÁ
Náplň práce:
údržba, opravy, kontroly testovacích zařízení pro testování elektrotechnických výrobků
řešení poruch testovacích zařízení
zlepšování spolehlivosti testovacích zařízení snižování rizik a prostojů analýza tištěných plošných spojů
Požadavky:
vzdělání v oboru elektro
výhodou praxe v oboru slaboproud, měřící a počítačová technika, MCU technika, spotřební elektronika, automatizace
základní znalost anglického jazyka výhodou
manuální zručnost
samostatnost, iniciativa, zájem o obor
Nabízíme:
zajímavou a různorodou práci na HPP
zázemí mezinárodní společnosti
motivující finanční ohodnocení
Týden dovolené navíc, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravné
Referenční číslo 9108730778
Pracoviště Integrated Micro-Electronics Czech Republic s.r.o.
Třemošná (okres Plzeň-sever)
Plzeňská 1067
Firma Integrated Micro-Electronics Czech Republic s.r.o.
Kontaktní osoba Miroslava Michálková
tel.: +420 377 882 615,733 120 212
miroslava.michalkova@global-imi.com
Úřad práce pro Plzeň-sever
Nabídky brigád pro Plzeň-sever Nabídky práce pro Plzeň-sever