Nabídka již není aktuální

Ostatní specialisté a odborní pracovníci v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení - Dětský domov Polička

Požadovaná profese Ostatní specialisté a odborní pracovníci v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení
Pracovní poměr od 1.10.2018 do 30.9.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Mzdové rozpětí od 16000Kč / měsíc
Poznámka NÁPLŇ PRÁCE: asistent/ka pedagoga v dětském domově, převážně noční služby u dětí
POŽADAVKY: vzdělání dle zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících, absolvování psychotestů dle zákona č. 109/2002 Sb. před přijetím, výpis z rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců), zdravotní způsobilost, zdravotní průkaz, řidičský průkaz sk. B výhodou
NABÍZÍME: pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení, 40 dní dovolené, FKSP, stravenky
KONTAKT: e-mailem (motivační dopis a životopis v elektronické podobě zasílejte do 30. 9. 2018)
Referenční číslo 14508340732
Úřad práce Svitavy
Nabídky brigád Svitavy Nabídky práce Svitavy