Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče - "OREL" Česko - Filipínská obchodní, sportovní a kulturní komora o. s.

Požadovaná profese Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče
Pracovní poměr od 10.10.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Bez vzdělání
Mzdové rozpětí od 11000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce: Špitálské náměstí č.p. 1050/3, Ústí nad Labem.
Náplň práce: práce s dětmi v dětských skupinách nebo služby osobního charakteru a osobní hygieny pro seniory atd.
Požadujeme: vzhledem ke složení členů sdružení je vyžadována znalost některého z hlavních jazyků filipínštiny.
Nabízíme: mzdu 11 000,- Kč., dvousměnný provoz.
Zájemci mohou své životopisy zasílat na uvedený e-mail.
Referenční číslo 13414420710
Pracoviště "OREL" Česko - Filipínská obchodní, sportovní a kulturní komora o. s.
Ústí nad Labem (okres Ústí nad Labem)
Ústí nad Labem-centrum
Špitálské náměstí 1050/3
Firma "OREL" Česko - Filipínská obchodní, sportovní a kulturní komora o. s.
Kontaktní osoba Jiří Kalach
tel.: +420 774 492 285
e-mail.: ces.fil@seznam.cz
Úřad práce Ústí nad Labem
Nabídky práce Ústí nad Labem Nabídky brigád Ústí nad Labem

/* Not affection functionality */