Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče - Rytmus Střední Čechy, o.p.s.

Požadovaná profese Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče
Pracovní poměr od 01.01.2018 do 31.12.2018
Pracovněprávní vztah Zkrácený úvazek, minimálně 20 h/týden
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzdové rozpětí od 8000Kčdo 10000Kč / měsíc
Poznámka Popis pozice: Úkolem bude individuálně a skupinově pracovat s lidmi s mentálním postižením a duševním onemocněním, kteří potřebují podporu při osvojování si pracovních, sociálních a dalších dovedností spojených s přípravou na vstup na otevřený trh práce. Dále bude pracovník jednat se zaměstnavateli a dalšími spolupracujícími organizacemi.
Místo: Kutná Hora
Úvazek: pracovní smlouva 0,5
Nástup: v průběhu ledna 2018
Požadavky: orientace v problematice OZP, spolehlivost, pracovitost, samostatnost, komunikační dovednosti, asertivní dovednosti, odvaha, průbojnost, otevřenost, schopnost vytvářet snadno srozumitelné informace, práce na PC (MS Office, Excel, PowerPOint, Internet), ŘP sk. B výhodou.
Vzdělání: praxe v oboru výhodou, odborná způsobilost dle zákona o sociálních službách (minimálně "pracovník v sociálních službách").
Nabízíme: zajímavou, různorodou práci na pracovišti v Kutné Hoře i v terénu, osobní rozvoj, intervizi, supervizi, přátelské a vstřícné pracovní prostředí, flexibilní pracovní dobu, platové rozpětí 8 000 - 10 000,- při úvazku 0,5.
Zašlete prosím, profesní životopis a motivační dopis max. slov ( na téma: Srovnání otevřeného trhu práce a chráněného pracovního prostředí) do 24.11.2017. Případné dotazy lze řešit telefonicky či emailem.
Kontakt: Mgr. Renata Rozová, tel. 773 391 190, email: rozova@rytmus.org.
Více informací o organizaci: http://www.rytmusstrednicechy.cz
Referenční číslo 13547720729
Pracoviště Rytmus Střední Čechy, o.p.s. P
Kutná Hora (okres Kutná Hora)
Hlouška
Masarykova 598
Firma Rytmus Střední Čechy, o.p.s.
Kontaktní osoba Renata Rozová
tel.: +420 773 391 190
e-mail.: rozova@rytmus.org
Úřad práce Kutná Hora
Nabídky práce Kutná Hora Nabídky brigád Kutná Hora

/* Not affection functionality */