Nabídka již není aktuální

Ostatní pracovníci v oblasti prodeje - Sien autodíly s.r.o.

Požadovaná profese Ostatní pracovníci v oblasti prodeje
Pracovní poměr od 15.02.2018
Pracovněprávní vztah HPP, Zkrácený úvazek, minimálně 20 h/týden
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 13400Kčdo 27000Kč / měsíc
Poznámka Pracoviště: Hodolanská č.p. 292/24, Olomouc. Nástup možný ihned.
Požadavky: ŘP sk. B - aktivní řidič, znalost práce na PC, komunikativnost, dobrý zdravotní stav.
Provozní doba: 8:00 - 17:00 hod. Prac. doba dle výše úvazku. Hrubá mzda: při plném úvazku po zaškolení a při plné samostatnosti 27.000 Kč.
Náplň práce: prodej náhradních dílů, jejich rozvoz, péče o prodejnu.
První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem.
Referenční číslo 13543950727
Úřad práce Olomouc
Nabídky práce Olomouc Nabídky brigád Olomouc
OK
/* Not affection functionality */