Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - GRUPO ANTOLIN TURNOV s.r.o.

Požadovaná profese Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě
Pracovní poměr od 26.6.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Výhody
  • Jiné výhody
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie
Mzdové rozpětí od 15600Kč do 23250Kč / měsíc
Poznámka Smlouva je uzavírána na rok, poté může být prodloužena na dobu neurčitou.

Náplň práce:
-Kompletace a kontrola vyrobených dílů
-Montáž dveřních výplní do osobních automobilů.

Požadavky:
-Manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost a chuť pracovat.
-Zkušenost ze směnného provozu výhodou (automobilová nebo jiná výrobní společnost), není však nutností

Zajímavé finanční ohodnocení a další firemní benefity - čtvrtletní bonus, 13. plat, 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, motivační programy, čisté a bezpečné pracovní prostředí, svozové autobusy (Liberec, Semily, Železný Brod,Lomnice nad P.)

kontakt: telefonicky v pracovní dny od 8.00 do 17.00 hod., e-mailem
osobně: vyplnit osobní dotazník na vrátnici
závodu (Průmyslová 3000, Turnov)
Referenční číslo 14694620793
Pracoviště GRUPO ANTOLIN TURNOV s.r.o.
Turnov (okres Semily)
Průmyslová 3000
Firma GRUPO ANTOLIN TURNOV s.r.o.
Kontaktní osoba Žižková
tel.: +420 702 042 241
petra.zizkova@grupoantolin.com
Úřad práce Semily
Nabídky brigád Semily Nabídky práce Semily