Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Ostatní lékaři specialisté - Imperial Karlovy Vary a. s.

Požadovaná profese Ostatní lékaři specialisté
Pracovní poměr od 1.7.2018
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Vysokoškolské
Mzdové rozpětí od 44000Kč / měsíc
Poznámka kONTAKT:
personální úsek, tel: 353206405, HR@imperial-group.cz

Imperial Karlovy Vary a. s., významná česká lázeňská hotelová společnost působící v Karlových Varech, hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici:

Lázeňský LÉKAŘ - LÉKAŘKA

POŽADUJEME:
- VŠ, lékařská fakulta, výhodou atestace ze všeobecného lékařství či interny, neurologie, ortopedie, RFM, diabetologie nebo chirurgie
- členství v ČLK
- znalost práce na PC, znalost RJ -výhodou
- bezúhonnost, příjemné vystupování, empatie

NABÍZÍME:
- ubytování
- MZDA DOHODOU dle vzdělání a praxe
- placené zdravotní volno Sick Days
- personální oběd za 15,- Kč
- zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
- příjemné a moderní pracovní prostředí
- možnost dalšího profesního vzdělávání
- 8 hodinová pracovní doba pondělí a až pátek, cca 2 x za měsíc sobota nebo neděle (vyšší příplatek oproti zákoníku práce)

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- preventivní, diagnostická a léčebná činnost
- vedení lékařské dokumentace
Referenční číslo 14612140723
Pracoviště Imperial Karlovy Vary a. s. - 000
Karlovy Vary (okres Karlovy Vary)
U Imperiálu 7 /31
Firma Imperial Karlovy Vary a. s.
Kontaktní osoba Bc. Petra Pelíšková
tel.: +420 353 206 405
HR@imperial-group.cz
Úřad práce Karlovy Vary
Nabídky brigád Karlovy Vary Nabídky práce Karlovy Vary