Ostatní lakýrníci a natěrači (kromě stavebních) - Wicke CZ, s.r.o.

Požadovaná profese Ostatní lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)
Pracovní poměr od 1.9.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 20000Kč do 25000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce: lakování disků pojezdových kol
Požadujeme: pracovní nasazení, spolehlivost a samostatnost, absolventy a nekvalifikované zaškolíme, práce vhodná pro muže, praxe vítána
Nabízíme: perspektivní a zajímavou práci ve stabilní společnosti, zajímavé mzdové ohodnocení, práci v třísměnném provozu
Benefity: 13.plat, příspěvek na závodní stravování, pracovní oděv, pitný režim, bonus zdraví, náborářský příspěvek 15000,- Kč
Bonusy/prémie, příspěvek na stravování, 13. plat, náborářský příspěvek
Referenční číslo 14947280767
Pracoviště Wicke CZ, s.r.o.
Slušovice (okres Zlín)
Firma Wicke CZ, s.r.o.
Kontaktní osoba Kristyna Bobalová, Dis.
tel.: +420 725 970 249
kristyna.bobalova@wicke-cz.com
Úřad práce Zlín
Nabídky brigád Zlín Nabídky práce Zlín