Ostatní elektrotechnici a technici energetici - TRASER CZ s.r.o.

Požadovaná profese Ostatní elektrotechnici a technici energetici
Pracovní poměr od 01.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP, minimálně 40 h/týden
Směnnost Turnusové služby
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazyky
  • Angličtina - Pasivní (výhodou)
Výhody
  • Dovolená navíc
Mzdové rozpětí od 23000Kčdo 29000Kč / měsíc
Poznámka Pracovní náplň: provádění pravidelného servisu stabilních hasicích zařízení a EPS včetně drobných úprav.
Místo práce: celá ČR, časté cestování a přenocování mimo domov.
Požadavky: vyhláška 50, zkušenosti s prováděním servisu/montáže technických zařízení budov výhodou, zodpovědnost, týmová práce, časová flexibilita, chuť učit se novým věcem, ŘP skupiny B, základy AJ výhodou
Nabízíme: úplné zaškolení, výborný kolektiv, perspektivní zaměstnání, rozmanitou práci, 5 týdnů dovolené
Písemné žádosti se strukturovaným životopisem a názvem pozice, na kterou se hlásíte, prosím zasílejte na adresu frankova@traser.eu
Referenční číslo 13448970752
Pracoviště TRASER CZ s.r.o. - provozovna Vysoké Mýto
Vysoké Mýto (okres Ústí nad Orlicí)
Litomyšlské Předměstí
Jiráskova 154
Firma TRASER CZ s.r.o.
Kontaktní osoba Dominika Fraňková
e-mail.: frankova@traser.eu
Úřad práce Ústí nad Orlicí
Nabídky práce Ústí nad Orlicí Nabídky brigád Ústí nad Orlicí

/* Not affection functionality */