Nabídka již není aktuální

Operátoři velínů v betonárnách - BEST, a.s.,

Požadovaná profese Operátoři velínů v betonárnách
Pracovní poměr od 17.04.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 18000Kčdo 23000Kč / měsíc
Poznámka místo výkonu práce: Rybnice
Náplň práce: obsluha výrobní technologie a zařízení, výšková kontrola kvality vyrobených výrobků (vizuálně i měřícím přístrojem)
Požadavky: min. vyučen, manuální zručnost, pracovitost, techn. myšlení, spolehlivost, flexibilita,
uživatelská znalost práce na PC, těžší fyzická práce.
praxe min. 1 rok, platný průkaz, pracovitost, vytrvalost, flexibilitu
nabízíme: základní mzda + výkonnostní složka mzdy až do výše 9.000,- Kč/měsíc, zázemí stabilní firmy, závodní stravování, benefity: vyšší přípatky za noční a víkendové směny, speciální příplatek za odpolední směny, příplatek za odpracované směny a dopravné. Náborový příspěvek ve výši 15.000,- Kč.
Referenční číslo 12500540739
Úřad práce pro Plzeň-sever
Nabídky práce pro Plzeň-sever Nabídky brigád pro Plzeň-sever
OK
/* Not affection functionality */