Operátoři velínů pro chemickou výrobu (kromě zpracování ropy a zemního plynu) - Oleochem, a.s.

Požadovaná profese Operátoři velínů pro chemickou výrobu (kromě zpracování ropy a zemního plynu)
Pracovní poměr od 1.11.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Výhody
  • Dovolená navíc
Mzdové rozpětí od 17960Kč do 19560Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce: Žukovova č.p. 49/30, Střekov, Ústí nad Labem.
Náplň práce: operátor výroby, obsluha chemického zařízení.
Požadujeme: vyučení, znalost práce na PC.
Nabízíme: mzdu 17 960 - 19 560,- Kč., dovolenou navíc, samostatnou práci ve stabilní společnosti, možnost osobního i odborného růstu, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění a stravování.
Kontakt: zájemci se mohou hlásit na uvedený e-mail.

Referenční číslo 14515960761
Pracoviště Oleochem, a.s. - pracoviště ÚL
Ústí nad Labem (okres Ústí nad Labem)
Střekov
Žukovova 49 /30
Firma Oleochem, a.s.
Kontaktní osoba Stanislav Dvořák
tel.: +420 731 452 180
dvorak@oleochem.cz
Úřad práce Ústí nad Labem
Nabídky brigád Ústí nad Labem Nabídky práce Ústí nad Labem