Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Nabídka již není aktuální

Odborní účetní všeobecní - AV-AUDITING, spol. s r.o.

Pro změny oblíbených se musíte přihlásit

Požadovaná profese Odborní účetní všeobecní
Pracovní poměr od 1.2.2020 do 31.1.2021
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Ekonomika - účetnictví a daňové evidence (HELIOS výhodou)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B (výhodou)
Jazyky
  • Angličtina - 2 (Aktivní)
  • Němčina - 2 (Aktivní)
Mzdové rozpětí od 25000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce Pardubice - Rosice.
Pracovní náplň: Jde o samostatné vedení účetnictví obchodních společností a neziskových organizací včetně zprac. přiznání k DPH a k dani z příjmů i k ostatním daním.
Požadujeme: praxi v oboru 5 let. Pokročilou znalost Word a Excel, řidičský průkaz sk. B výhodou, znalost AJ, NJ výhodou. Nutná znalost účetních a daňových předpisů. Znalost programu HELIOS vítána.
Ostatní požadavky: vystupování a jednání s klienty na odpovídající úrovni. Samostatnost, pečlivost, zájem se vzdělávat.
Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, firemní benefity, pružnou pracovní dobu
Referenční číslo 16577620780
Úřad práce Pardubice
Nabídky brigád Pardubice Nabídky práce Pardubice