Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Odborní účetní všeobecní - ST Energy s.r.o.

Požadovaná profese Odborní účetní všeobecní
Pracovní poměr od 20.1.2016
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B (aktivní řidič)
Jazyky
  • Angličtina - 2 (Aktivní)
  • Čeština - 2 (Aktivní)
Mzdové rozpětí od 15000Kč do 45000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce:
1) podpora firemní finance a účetnictví:
- zodpovědnost za kompletní vedení a zpracování účetnictví společnosti od prvotních dokladů, přímých i nepřímých daní (DPH, DPPO, silniční daně, srážkové apod.), participace na roční uzávěrce
- závěrkové měsíční, kvartální
- vedení pokladny, účtování bankovních transakcí, účtování a vystavování faktur došlých a vydaných
- zpracování finančních výkazů, reporting pro vedení společnosti
- jednání (s příslušnými úřady, bankou, pojišťovnami, obchodními partnery, zákazníky)
- vystavování příslušných interních dokladů (k přijatým a vydaným zálohovým platbám, kompenzacím apod.)
- administrativní podpora finanční, účetní a personální agendy

2) podpora firemní agendy a poskytovaný služby:
- příprava materiálů a podkladů pro jednání se zákazníky a obchodními partnery
- podpora zákaznické agendy a portfolia (databáze, úpravy dle konkrétního zadání)
- podpora a podílení se na realizaci obchodních případů (dle zadání zákazníka)
- komunikace se zákazníky a partnery (vyřízení požadavků a reklamací)

3) administrativa:
- vyhotovení a zajištění podpůrných dokladů k obchodním případům pro různé projekty
- odpovědnost za administrativní agendu (smlouvy, objednávky, fakturace, finance, archivace …)
- příprava a prezentace reportů pro management společnosti
- obchodní a administrativní podpora vedení společnosti
- zajištění chodu kanceláře a vyřizování korespondence

Požadujeme:
- spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, schopnost pracovat samostatně, logické uvažování
- schopnost samostatných rozhodnutí v rámci pravomocí
- vysoké pracovní nasazení
- dodržování stanovených termínů, komunikativnost, týmový hráč
- ochotu učit se novým věcem a podpořit vlastní vzdělaní
- aktivní znalost (písemný i ústní projev) v ČJ a AJ podmínkou, další jazyk výhodou
- znalost práce MS Office (Excel, Word, Outlook) na vysoké uživatelské úrovni
- předchozí praxe v jakémkoli oboru je vítaná (v oboru energetika či zemědělství je velkou výhodou ale není podmínkou)
- přehled o účetnictví a finance je výhodou
- ŘP skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme:
- HPP (případně po dohodě lze i jiné)
- systematické školení a další vzdělávání
- profesní růst a dlouhodobá pracovní perspektiva
- příjemné pracovní prostředí a přátelský pracovní kolektiv spolupracovníků
- motivující pracovní ohodnocení
- nástup ihned nebo dle dohody

-CV včetně motivačního dopisu nám prosím zašlete na adresu: info@stenergy.cz
-Telefonický kontakt: +420 734 445 020
- Osobní konzultace bez předchozího vyzvání a domluvení termínu není možná.

Referenční číslo 10099320774
Pracoviště ST Energy s.r.o. - 002
Praha (okres Hlavní město Praha)
Smíchov
Radlická 2000 /3
Firma ST Energy s.r.o.
Kontaktní osoba Ing. Zuzana Ohrazdová
tel.: +420 222 741 001
info@stenergy.cz
Úřad práce Praha 9
Nabídky brigád Praha 9 Nabídky práce Praha 9