Odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky - KONEX OCEL s.r.o.

Požadovaná profese Odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky
Pracovní poměr od 01.12.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti
  • Ekonomika
Mzdové rozpětí od 30000Kč / měsíc
Poznámka z: 31.8.2017 a: 6.11.2017
Náplň práce:
Vedení účetnictví firmy včetně závěrek se zaměřením na rozpočtové účetnictví
účtování banky, pokladny, odpisů, opravných položek... tvorba rozpočtů, analýz,
zpracování daňových přiznání - DPPO, DPH, kontrolní hlášení,
souhrnné hlášení, silniční daň, daň z nemovitosti,
komunikace s úřady, s auditorem...
na starosti měsíčně cca 20 kmenových zaměstnanců
provádí zpracování a výpočet mezd, přípravu platebních příkazů
provádí kontrolu správnosti výpočtů a placení odvodů z mezd
provádí roční zúčtování daně ze závislé činnosti pro zaměstnance
zpracovává evidenční listy důchodového zabezpečení
spolupracuje s kontrolními orgány a připravuje podklady pro kontroly

Požadujeme
o SŠ, VOŠ nebo VŠ, ideálně finanční zaměření
o vítán certifikát Svazu účetních pro účetnictví
o praxe na pozici ekonom/účetní aspoň 3 roky
o uživatelské dovednosti IT (MS Office, zejména Excel)
o orientace v daňové oblasti
Nabízíme
Možnost dalšího vzdělávání, zaměstnanecké benefity,13.plat
Kontakt: Tomáš Konvička, email: tomas.konvicka@konex-ocel.cz
Referenční číslo 13238940726
Pracoviště KONEX OCEL s.r.o.
Nový Jičín (okres Nový Jičín)
Suvorovova 2257/126
Firma KONEX OCEL s.r.o.
Kontaktní osoba Kontakt:
e-mail.: tomas.konvicka@konex-ocel.cz
Úřad práce Nový Jičín
Nabídky práce Nový Jičín Nabídky brigád Nový Jičín

/* Not affection functionality */