Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví - NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku

Požadovaná profese Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví
Pracovní poměr od 01.12.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSV
Dovednosti
  • Práce s PC
Mzdové rozpětí od 15000Kčdo 30000Kč / měsíc
Poznámka KO: Grelová Alena, tel.: 702 202 123, e-mail: alena.grelova@nn.cz. Životopis zasílejte na uvedenou emailovou adresu.
Požadujeme: chuť pečovat o lidi a hledat pro ně řešení, čistý trestní rejstřík, příjemné vystupování a komunikativnost, vítány jsou zkušenosti s obchodem a chuť uplatnit své nápady.
Nabízíme: flexibilní pracovní dobu (je pro nás důležité udržet rovnováhu mezi rodinou a prací. Možnost práce z domova. Odborný rozvoj v podobě školení (Ostrava) - 8 prezenčních dnů v měsíci, zbytek online kurzy z Vašeho domova.
Náplň práce: péče o maximální spokojenost našich klientů vyřizováním jejich požadavků (email, osobně, telefonicky), rozvíjení a prohlubování vztahů se stávajícími i novými klienty.
Nástup: ihned, pracoviště: Opava a okolí.

Referenční číslo 13400630705
Pracoviště NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku - pracoviště Opava
Opava (okres Opava)
Firma NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Kontaktní osoba Alena Grelová
tel.: +420 702 202 123
e-mail.: alena.grelova@nn.cz
Úřad práce Opava
Nabídky práce Opava Nabídky brigád Opava

/* Not affection functionality */