Odborní pracovníci v oblasti oční optiky - Optik House, s.r.o.

Požadovaná profese Odborní pracovníci v oblasti oční optiky
Pracovní poměr od 1.6.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSV
Mzdové rozpětí od 18000Kč do 20000Kč / měsíc
Poznámka Jsme Vaše optika, stabilní a zároveň dynamicky se rozvíjející česká společnost. Stavíme na rodinných hodnotách a osobním lidském přístupu k našim pracovníkům a klientům na všech našich stávajících 50ti pobočkách v České republice. Jsme tak nablízku svým klientům i zaměstnancům. Klademe důraz na dlouhodobou spolupráci, atraktivní a férovou nabídku služeb a nadstandardní zákaznický servis.

Do naší budoucí značkové prodejny v Jihlavě hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici:

Optik / Optička

Požadujeme:

• Vzdělání v oboru oční optik nebo adekvátní praxi
• Komunikativnost, vstřícnost, spolehlivost
• Příjemné a milé vystupování

Pracovní náplň:

• Spolupráce s optometristou a řešení široké škály klientských případů
• Zodpovědnost za celkový chod prodejny
• Poskytování poradenství zákazníkům
• Prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek

Nabízíme:

• Silné zázemí stabilní české společnosti
• Práci od pondělí do pátku. Víkendy a večery patří Vám a Vaším blízkým
• Velkou podporu na počátku spolupráce
• Unikátní interní vzdělávací a rozvojový program
• Zajímavou práci v příjemném a moderním prostředí prodejny
• Zaměstnanecké benefity a každoroční přehodnocení mzdy dle dosažených výsledků
Referenční číslo 14502330709
Pracoviště Vaše optika - Jihlava
Firma Optik House, s.r.o.
Kontaktní osoba Veronika Pokorná
personalni@vaseoptika.cz
Úřad práce pro Prahu-východ
Nabídky brigád pro Prahu-východ Nabídky práce pro Prahu-východ