Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - Město Přelouč

Požadovaná profese Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace
Pracovní poměr od 01.01.2018 do 01.01.2021
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzdové rozpětí od 17000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce Přelouč.
Pracovní náplň: práce na odboru dopravy -registr řidičů- řidičské průkazy
Požadujeme: USO vzdělání, schopnosti pro výkon agendy, 466094105-6, www.mestoprelouc.cz
Nabízíme: dobré pracovní i platové podmínky, benefity pro zaměstnance
Místo je vhodné pro absolventy.
Poznámka: všechny informace na telefonu 466094105-6 nebo www.mestoprelouc.cz

Referenční číslo 13542600778
Pracoviště Město Přelouč
Přelouč (okres Pardubice)
Československé armády 1665
Firma Město Přelouč
Kontaktní osoba Helena Vítková
tel.: +420 466 094 105
e-mail.: helena.vitkova@mestoprelouc.cz
Úřad práce Pardubice
Nabídky práce Pardubice Nabídky brigád Pardubice

/* Not affection functionality */