Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur - Manuvia Prague, s.r.o.

Požadovaná profese Odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur
Pracovní poměr od 11.6.2019
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzdové rozpětí od 42000Kč do 60000Kč / měsíc
Poznámka Máte zkušenosti s vedením pobočky či projektů v oblasti agenturního zaměstnávání a chcete být součástí čtyř silných pilířů na trhu personálních agentur? Dejte nám o sobě vědět, jste to právě Vy koho hledáme!
Náplň práce:
- Vedení 4 členného týmu,
- vedení kanceláří
- Reporting, komunikace se zákazníky, vyhledávání obchodních příležitostí,
- rozvíjení obchodních vztahů v rámci svěřeného regionu
- převzetí stávajících projektů dočasného přidělení a dohled nad jejich plněním
- velmi úzká spolupráce s vedením společnosti
Disponujete:
- zkušenosti na podobné pozici, nebo v oblasti personalistiky podmínkou 1 rok
- znalost AJ výhodou
- předpoklady k vedení a rozvoji zaměstnanců
- obchodní a organizační dovednosti
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
Naše nabídka:
- výborný tým kolegů, kteří táhnou za jeden provaz
- fixní mzda od 42.000 + odměny
- služební automobil
- 20 dnů dovolené
- individuální rozvržení pracovní doby
- firemní telefon, PC
Referenční číslo 16406620741
Pracoviště Manuvia Prague, s.r.o. - České Budějovice
České Budějovice (okres České Budějovice)

Firma Manuvia Prague, s.r.o.
Kontaktní osoba Marie Mikulská
marie.mikulska@manuvia.com
Úřad práce České Budějovice
Nabídky brigád České Budějovice Nabídky práce České Budějovice