Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů - SMO a. s.

Požadovaná profese Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů
Pracovní poměr od 01.01.2018 do 31.12.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Mzdové rozpětí od 25000Kčdo 30000Kč / měsíc
Poznámka Požadavky:praxe v oboru minimálně 2 roky, vzdělání SŠ,VŠ se zaměřením na stavebnictví, uživatelsky WORD, EXCEL, znalost programů rozpočtů a kalkulací RTS, ASPE, souhlas s vysíláním na pracovní cesty, řidičský průkaz SK B, samostatnost, zodpovědnost
Náplň práce: příprava, zpracování, kontrola rozpočtů, kontrola a vyhodnocení nabídek, práce s technickou dokumentací, oceňování stavebních prací, správa databáze cen materiálů, komunikace s projektanty
Nabízíme stabilní zaměstnání s možností dalšího profesního růstu
Výhody: příspěvky na penzijní připojištění, životní pojištění, stravenky, možnost rekreace v rekreačních zařízeních zaměstnavatele, další benefity

Referenční číslo 13453730736
Pracoviště SMO a. s. - sídlo
Otrokovice (okres Zlín)
Kvítkovice
Zlínská 172
Firma SMO a. s.
Kontaktní osoba Milena Vrkočová
e-mail.: zivotopisy@smo.cz
Úřad práce Zlín
Nabídky práce Zlín Nabídky brigád Zlín

/* Not affection functionality */