Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů - ITW PRONOVIA, s.r.o.

Požadovaná profese Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů
Pracovní poměr od 01.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Jazyky
  • Angličtina - Aktivní (každodenní komunikace)
Mzdové rozpětí od 30000Kč / měsíc
Poznámka NÁPLŇ PRÁCE:

- Tvorba kalkulací nových nářadí
- Schvalování koncepce nových nářadí a odpovědnost za jejich výrobu + předání do sériové výroby
- Kontrola výroby a konstrukce u dodavatelů (např. Čína, Portugalsko, Německo atd.)

POŽADUJEME:

- Min. SŠ vzdělání technického směru
- Praxe v oboru min. 1 rok
- Základní znalost CADu (prohlížení)
- Znalost konstrukce nářadí
- Teoretické základy technologie lisování
- Komunikativní znalost angličtiny
- Uživatelská znalost práce na PC
- Řidičský průkaz sk. B
- Komunikativního, spolehlivého a samostatného kandidáta se schopností pracovat v týmu

NABÍZÍME:

Platové ohodnocení odpovídající praxi a zkušenostem kandidáta, týden dovolené navíc, možnost dalšího firemního vzdělávání, závodní stravování, bonus neabsence.
NÁSTUP: DOHODOU
LOKALITA: Řepov – Mladá Boleslav
Referenční číslo 13456770716
Pracoviště ITW PRONOVIA, s.r.o. - provozovna Řepov
Řepov (okres Mladá Boleslav)
184
Firma ITW PRONOVIA, s.r.o.
Kontaktní osoba Sárka Řezáčová
tel.: +420 326 373 690
e-mail.: sarka.rezacova@itw-efc.com
Úřad práce Mladá Boleslav
Nabídky práce Mladá Boleslav Nabídky brigád Mladá Boleslav

/* Not affection functionality */