Odborní pojišťovací poradci - Lubomír Veřmiřovský

Požadovaná profese Odborní pojišťovací poradci
Pracovní poměr od 01.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Mzdové rozpětí od 20000Kčdo 30000Kč / měsíc
Poznámka z: 16.10.2017 Požadavky: středoškolské vzdělání s maturitou, znalost práce na PC, ŘP skupiny B, proklientský přístup, samostatnost, zodpovědnost, čistý trestní rejstřík
Náplň práce: Hledáme schopné obchodníky do týmu, kteří se nebojí pracovat a rádi za sebou vidí výsledky své práce. Jsme nejsilnější pojišťovna na českém trhu s dlouholetou tradici a klademe důraz na profesionalitu.
Nabízíme: důkladné zaškolení, nadstandartní příjem, atraktivní produktové portfolio, převod stávajících klientů do správy, zázemí kanceláře, pravidelné motivační akce, výrazný karierní růst, osobního kouče, firemní příspěvek na automobil, notebook a mobilní tarif.
Vhodné pro: Matky po mateřské, osoby s lehkým tělesným postižením, osoby které mají obchodního ducha a chtějí se dál rozvíjet.
Kontakt: telefonicky na č.: 721 992 993, písemně na email: zivotopis@ceskapojistovna.cz
Referenční číslo 13445400764
Pracoviště Lubomír Veřmiřovský pracoviště: ČP Distribuce, Agentura Nový Jičín
Nový Jičín (okres Nový Jičín)
Masarykovo nám. 40/24
Firma Lubomír Veřmiřovský
Kontaktní osoba Kontakt:
tel.: +420 721 992 993
e-mail.: zivotopis@ceskapojistovna.cz
Úřad práce Nový Jičín
Nabídky práce Nový Jičín Nabídky brigád Nový Jičín

/* Not affection functionality */