Odborní asistenti v administrativě - LOKO TRANS s.r.o.

Požadovaná profese Odborní asistenti v administrativě
Pracovní poměr od 20.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSV
Mzdové rozpětí od 20000Kčdo 35000Kč / měsíc
Poznámka První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem.

Požadujeme :
- min. SŠ vzdělání (obchodního nebo technického směru výhodou)
- perfektní znalost jednoho světového jazyka slovem i písmem (angličtina, francouzština, španělština, italština, němčina) - komunikativní znalost dalšího světového jazyka výhodou - výborné komunikativní schopnosti
- uživatelská znalost PC (MS Office, Internet, e-mail)
- ŘP sk. B
- dynamická osobnost - loajálnost, flexibilita, spolehlivost, trestní bezúhonnost, zájem pracovat a učit se novým věcem

Nabízíme :
- zajímavá práce s možností profesního růstu - možnost zahraničních služebních cest (obchodní jednání, veletrhy, výstavy)
- seriózní jednání
- zázemí stabilní společnosti s významným postavením na trhu v oblasti železniční techniky - služební mobilní telefon, notebook, služební vůz po zapracování - motivační systém ohodnocení
- firemní benefity

Náplň práce :
- postupné zaškolení do obchodně-technické činnosti společnosti - spolupráce se samostatnými obchodníky a techniky společnosti
- komunikace se stávajícími zákazníky
- prezentace společnosti na veletrzích v rámci EU a světa

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky, po zapracování služební vůz, možnost profesního růstu, mobilní telefon, notebook
Referenční číslo 13447610715
Pracoviště LOKO TRANS s.r.o.
Brno (okres Brno-město)
Kohoutovice
Voříškova 289/2
Firma LOKO TRANS s.r.o.
Kontaktní osoba Monika Jalová Kelnarová
e-mail.: monika.jalova@lokotrans.cz
Úřad práce Brno-město
Nabídky práce Brno-město Nabídky brigád Brno-město

/* Not affection functionality */