Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Odborní administrativní pracovníci v právní oblasti - Finio a.s.

Pro změny oblíbených se musíte přihlásit
Požadovaná profese Odborní administrativní pracovníci v právní oblasti
Pracovní poměr od 24.5.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzdové rozpětí od 20000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce: Finio a.s.- pracoviště Sušice
náměstí Svobody č.p. 36, Sušice I
Kontaktní osoba: Helena Benediktová tel.724892701, e-mail: h.benediktova@finio.cz
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání (právní vzdělání velkou výhodou)
- zkušenosti s přípravou podkladů a sepisováním žalobních návrhů, násl. příprava odpovědí na přípisy od soudů
- orientace v zákoně o spotřebitelském úvěru výhodou
- samostatnost, pečlivost, práci s čísly na vysoké úrovni, logické myšlení
- spolehlivost, ochotu učit se novým věcem
- výborná znalost práce na PC
- trestní bezúhonnost
Nabízíme:
- práce na HPP
- odborné zaškolení v problematice
- zaměstnání v úspěšné a dynamické firmě
- dobrý pracovní tým a příjemné pracovní prostředí
- zajímavé platové podmínky
- zaměstnanecké benefity (25 dní dovolené, příspěvek na stravování)
- nástup možný ihned nebo dle dohody
Náplň práce:
- psaní žalob, příprava odpovědí na přípisy od soudů, žádostí od ČTÚ,
- psaní žalobních návrhů v oblasti spotřebitelských úvěrů,
- event. příprava a sepisování přihlášek do dědického řízení, přihlášek do dražeb,
- telefonická, písemná komunikace se soudy a spolupracujícími advokátními kancelářemi,
- zpracování související administrativy
- zadávání dat do systému společnosti
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování
Způsob prvního kontaktu: telefonicky,e-mailem.

Referenční číslo 16301990721
Pracoviště Finio a.s.- pracoviště Sušice
Sušice (okres Klatovy)
Sušice I
náměstí Svobody 36
Firma Finio a.s.
Kontaktní osoba Helena Benediktová
tel.: +420 226 258 531,724 892 701
h.benediktova@finio.cz
Úřad práce Klatovy
Nabídky brigád Klatovy Nabídky práce Klatovy