Nabídka již není aktuální

Odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví - Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem

Požadovaná profese Odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví
Pracovní poměr od 01.11.2017 do 30.04.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Mzdové rozpětí od 14040Kčdo 21110Kč / měsíc
Poznámka PRACOVNÍK/-CE NA PŘÍJEM VZORKŮ, Oddělení laboratorního servisu, Centrum hygienických laboratoří
- PP na dobu určitou 6 měsíců od data nástupu s možností následného prodloužení, nástup dle dohody
- Náplň práce: jednání se zákazníky, sjednávání smluv, evidence objednávek; plánování vzorkování - plánování práce pro skupinu vzorkařů, příprava podkladů, vzorkovacího materiálu a vzorkovnic; příjem vzorků od zákazníků a jejich evidence; příjem plateb od zákazníků; samostatná práce s laboratorním informačním systémem
- Požadujeme: SŠ vzdělání - zdravotnického, chemického, přírodovědného nebo ekonomického zaměření; práce na PC; základy administrativy; organizační schopnosti, příjemné vystupování, spolehlivost, samostatnost; ŘP sk. B
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené + 2 sick days, stravenky
- V případě zájmu kontaktujte: Semencová Jitka Mgr., tel.: 482 411 652, 734 575 323, e-mail: jitka.semencova@zuusti.cz
Referenční číslo 12176500793
Úřad práce Hradec Králové
Nabídky práce Hradec Králové Nabídky brigád Hradec Králové
/* Not affection functionality */