Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Obsluha zemních a příbuzných strojů - Marius Pedersen a.s.

Požadovaná profese Obsluha zemních a příbuzných strojů
Pracovní poměr od 15.4.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 150Kč / hod.
Poznámka Požadujeme:
dobrý zdravotní stav, korektní vystupování a smysl pro zodpovědnost, řidičské oprávnění skupiny C nebo T, strojnický průkaz čelních nakladačů výhodou, aktivní přístup
Nabízíme:
zodpovědnou práci pro společnost, která má vedoucí postavení na trhu v oblasti odpadového hospodářství, jistotu stabilní firmy, dlouhodobý pracovní poměr, nástup možný ihned, zajištění potřebných školení k výkonu práce, zajímavé mzdové ohodnocení, po každém odpracovaném roce valorizace mzdy
Náplň práce:
provádí obsluhu mechanizace v areálu Centra pro komplexní nakládání s odpady, pečuje o svěřené prostředky a provádí jejich údržbu, vykonává nutné manuální práce dle pokynů nadřízených
Telefonický kontakt po-pá 8:00-16:00, osobní kontakt na skládce Vysoká po-pá 8:30-15:00.
Referenční číslo 16090770796
Pracoviště Marius Pedersen a.s., skládka Vysoká u Dobřan
Dobřany (okres Plzeň-jih)
Náměstí T. G. M. 1
Firma Marius Pedersen a.s.
Kontaktní osoba Ing. Tomáš Latislav
tel.: +420 724 104 748
tomas.latislav@mariuspedersen.cz
Úřad práce pro Plzeň-jih
Nabídky brigád pro Plzeň-jih Nabídky práce pro Plzeň-jih