Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Obsluha zemních a příbuzných strojů - COLAS CZ, a.s.

Požadovaná profese Obsluha zemních a příbuzných strojů
Pracovní poměr od 1.9.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 20000Kč do 40000Kč / měsíc
Poznámka STAVEBNÍ STROJNÍK
Kontakt: p. Balák Petr, tel.: 724 922 653, e-mail: petr.balak@colas.cz
Pracovní doba: 7:00 do 15:30
Náplň práce:
- Řízení, obsluha a údržba stavebních strojů a zařízení
- Kontrola chodu a výkonu stavebních strojů a zařízení (odstraňování jednoduchých závad)
- Příprava/zabezpečení pracovních strojů a staveniště při příchodu/odchodu
- Pomocné práce při stavební činnosti
Požadujeme:
- Praxe při obsluze stavebních strojů
- Kvalifikace: strojnický průkaz výhodou
- Řidičský průkaz sk. C min.
- Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
- Dobrý zdravotní stav umožňující práci na staveništi
Nabízíme:
- Zajímavé mzdové ohodnocení
- Možnost ubytování v případě práce mimo bydliště
- Bonusy (sezonní, roční)
- Možnost dlouhodobé spolupráce
- Stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní/životní pojištění, Cafeteria, Multisport karta
Referenční číslo 14538590764
Pracoviště COLAS CZ, a.s. - 001
Karlovy Vary (okres Karlovy Vary)
Rybáře
Sedlecká 271 /30
Firma COLAS CZ, a.s.
Kontaktní osoba Petr Balák
tel.: +420 724 922 653
petr.balak@colas.cz
Úřad práce Karlovy Vary
Nabídky brigád Karlovy Vary Nabídky práce Karlovy Vary