Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Obsluha zemních a příbuzných strojů - RV Styl s. r. o.

Požadovaná profese Obsluha zemních a příbuzných strojů
Pracovní poměr od 19.9.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Výhody
  • Ubytování
  • Podnikové stravování
Mzdové rozpětí od 20000Kč do 35000Kč / měsíc
Poznámka C04 a:19/9/2019
Nabízíme práci u zavedené stavební firmy s dlouholetou tradicí. Nástup dle dohody.
Požadujeme:
- strojnický průkaz a praxi
- dobrá pracovní morálka, spolehlivost, manuální zručnost, zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- požadujeme spolehlivost, schopnost řešit problémy, zvládání zátěže, flexibilitu.
Náplň práce:
- vedení záznamů o provozu stroje, kontrola technického stavu vozidla, práce dle pokynů nadřízeného.
Zaměstnanecké výhody:
- personální strava a možnost ubytování
- prémie až do výše 100%.
Kontakt telefonicky pondělí až pátek 06-14 hod., e-mailem, osobně. Kontakty viz výše.
Referenční číslo 10606910716
Pracoviště RV Styl s.r.o. - pracoviště Frýdlant nad Ostravicí
Frýdlant nad Ostravicí (okres Frýdek-Místek)
Frýdlant
Hlavní 1606
Firma RV Styl s. r. o.
Kontaktní osoba Pavla Běčáková
tel.: +420 724 804 751
pbecakova@rvstyl.cz
Úřad práce Frýdek-Místek
Nabídky brigád Frýdek-Místek Nabídky práce Frýdek-Místek