Obsluha zemních a příbuzných strojů - A-Z LES s.r.o.

Požadovaná profese Obsluha zemních a příbuzných strojů
Pracovní poměr od 01.03.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Obsluha stavebních strojů - nakladače - pásové
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Mzdové rozpětí od 20000Kčdo 22000Kč / měsíc
Poznámka Doporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě na č. 777 206 622 kdykoliv(životopis s sebou)
Ostatní zájemci volat a domluvit pohovor tel.č. 777 206 622

Místo výkonu práce - Ústecký kraj

Náplň práce - obsluha pásového bagru

Požadujeme - vyučení (jakékoliv), ŘP"B", strojnický průkaz
Referenční číslo 12221850718
Pracoviště A-Z LES s.r.o.
Chomutov (okres Chomutov)
Škroupova 4177
Firma A-Z LES s.r.o.
Kontaktní osoba Petr Kaiser
tel.: +420 777 206 622
e-mail.: pet.kai@tiscali.cz
Úřad práce Chomutov
Nabídky práce Chomutov Nabídky brigád Chomutov

/* Not affection functionality */