Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Obsluha zařízení na zpracování kovů - Beskyd spol. s r.o.

Požadovaná profese Obsluha zařízení na zpracování kovů
Pracovní poměr od 6.9.2019 do 6.9.2020
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Výhody
  • Jiné výhody - příspěvky na dovolenou, vánoce, rekreace, zdravotní volno, stravenky
  • Podnikové stravování
Mzdové rozpětí od 16500Kč do 25000Kč / měsíc
Poznámka C04 z:24/7/2018 a:6/9/2019
Pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení na dobu neurčitou. Pracovní poměr - 1. smlouva na 1/2 roku, v případě oboustranného zájmu je smlouva prodloužena.
Práce vhodná i pro absolventy škol.
Požadujeme:
- výhodou vyučení technického směru.
Náplň práce:
- opracovávání odlitků z šedé a tvárné litiny broušením, tryskáním, vrtáním apod.
Nabízíme:
- stravenky, příspěvek na dovolenou, vánoce, rekreace, zdravotní volno. zaměstnanecké výhody jsou přiznány po odpracování 12ti měsíců. Nabízíme podnikové stravování.
Kontakt e-mailem, telefonicky v čase 06:00-13:30 hod. viz výše.
Referenční číslo 14807200739
Pracoviště Beskyd spol. s r.o.*
Frýdlant nad Ostravicí (okres Frýdek-Místek)
Frýdlant
Na Papírně 1651
Firma Beskyd spol. s r.o.
Kontaktní osoba Ivana Kociánová, MÚ
tel.: +420 558 675 312,245
ivanakocianova@slevarnabeskyd.cz
Úřad práce Frýdek-Místek
Nabídky brigád Frýdek-Místek Nabídky práce Frýdek-Místek