Obsluha zařízení na zpracování kovů - Vertiv Czech Republic s.r.o.

Požadovaná profese Obsluha zařízení na zpracování kovů
Pracovní poměr od 06.11.2017 do 30.04.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Výhody
  • Dovolená navíc
Mzdové rozpětí od 18000Kčdo 31000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce: CNC ohraňování
Požadavky: 2-3-směnný provoz, vyučení v oboru obráběč kovů (nebo podobném oboru) nebo praxe na obdobné pozici
Nástup: dle dohody, pracovní poměr na dobu určitou na 6 měsíců s možností prodloužení
Zaměstnanecké výhody: základní mzda nástupní: 18000,- Kč, základní mzda po zaučení: 20500,- Kč
Dále: bonus 500,- Kč/měsíc + 1000,- Kč/čtvrtletí při splnění pracovního fondu, prémie až 3800,- Kč/měsíc; 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou a Vánoce
KONTAKT: Narovcová Iveta Ing., tel.: 383312100, e-mail: iveta.narovcova@vertivco.com
Referenční číslo 12731620735
Pracoviště Vertiv Czech Republic s.r.o.
Nišovice (okres Strakonice)
9
Firma Vertiv Czech Republic s.r.o.
Kontaktní osoba Iveta Narovcová
tel.: +420 383 312 100
e-mail.: iveta.narovcova@vertivco.com
Úřad práce Strakonice
Nabídky práce Strakonice Nabídky brigád Strakonice

/* Not affection functionality */