Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Obsluha zařízení na tažení a protlačování kovů - METAL TRADE COMAX, a.s.

Požadovaná profese Obsluha zařízení na tažení a protlačování kovů
Pracovní poměr od 3.9.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 23000Kč / měsíc
Poznámka Nástup do pracovního poměru možný ihned!

Náplň práce:

Obsluha tvarovací linky na výrobu tenkostěnných profilů

Co po vás požadujeme:
Jeřábnický ,vazačský a VZV průkaz výhodou (možnost dodělání)
Dobrý zdravotní stav a manuální zručnost
Spolehlivost, svědomitost, aktivní a samostatný přístup k práci.

Co vám můžeme nabídnout:

5 týdnů dovolené
13. plat
Příspěvek na penzijní připojištění 500 Kč
Náborový příspěvek 3 000 Kč
Zvyšování Vaši kvalifikace (školení, kurzy)
Příspěvek na stravování
Příspěvek 1000 Kč ročně na rekreaci vašich dětí do 15 let (tábor, škola v přírodě,...)
Stabilní a perspektivní zaměstnání
Kariérní růst
další benefity
Referenční číslo 14861430723
Pracoviště METAL TRADE COMAX, a.s. provozovna Litovel
Litovel (okres Olomouc)
Víska
Firma METAL TRADE COMAX, a.s.
Kontaktní osoba JUDr. Blanka Vaigeltová
tel.: +420 315 730 201,724 146 998
prace@mtcomax.cz
Úřad práce Kladno
Nabídky brigád Kladno Nabídky práce Kladno