Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - Faurecia Plzeň s.r.o.

Požadovaná profese Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci
Pracovní poměr od 1.9.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 22000Kč do 25000Kč / měsíc
Poznámka místo výkonu práce - Úherce

Požadavky:
o Praxi s dlouhými vidlemi (možnost dodělat oprávnění na VZV)
o Ochotu pracovat v třísměnném provozu
o Spolehlivost
o Základní znalost aplikace Word, Excel

Pracovní náplň:
o Nakládání a vykládání kamionů
o Kontrola dokumentace
o Skenování hotových výrobků
o Náborový příspěvek 7 000 CZK
o Stravování zdarma
o Ubytování ZDARMA po dobu 3 měsíců , poté 121kč/DEN nebo příspěvek na ubytování až
20 000 CZK
o Příspěvek na dopravu nebo svoz firemním autobusem (např. Plzeň, Stříbro, Horšovský Týn
a jiné)
o Služby fyzioterapeuta primo na pracovišti
o 25 dní dovolené
Referenční číslo 14886930762
Pracoviště Faurecia Plzeň s.r.o.
Úherce (okres Plzeň-sever)
Logistická 153
Firma Faurecia Plzeň s.r.o.
Kontaktní osoba Mikulič Dan
tel.: +420 601 256 175,720 748 696
dan.mikulic@faurecia.com
Úřad práce pro Plzeň-sever
Nabídky brigád pro Plzeň-sever Nabídky práce pro Plzeň-sever