Požadovaná profese Obsluha tkacích strojů
Pracovní poměr od 01.01.2018 do 31.12.2020
Pracovněprávní vztah HPP, minimálně 37.5 h/týden
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Výhody
  • Jiné výhody - příspěvek na stravování
Mzdové rozpětí od 17000Kčdo 22000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce: Orlice č.p. 105, 561 51 Letohrad
Pracovní náplň: obsluha tkacích strojů
Požadujeme: manuální zručnost, ochotu učit se novým věcem
Nabízíme: příspěvek na stravování
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem
Referenční číslo 13455160710
Pracoviště Dietfurt, s.r.o.
Letohrad (okres Ústí nad Orlicí)
Orlice
105
Firma Dietfurt, s.r.o.
Kontaktní osoba Soňa Diblíková
tel.: +420 465 466 015
e-mail.: diblikova@dietfurt.cz
Úřad práce Ústí nad Orlicí
Nabídky práce Ústí nad Orlicí Nabídky brigád Ústí nad Orlicí

/* Not affection functionality */