Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Obsluha těžebních klecí, lanovek a podobných zařízení - Ing. Josef Vaníček

Požadovaná profese Obsluha těžebních klecí, lanovek a podobných zařízení
Pracovní poměr od 1.10.2019
Pracovněprávní vztah Zkrácený úvazek (20 hodin za týden)
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 12000Kč / měsíc
Poznámka OBSLUHA SEDAČKOVÉ LANOVKY
POŽADUJEME: bezúhonnost, dobrý zdravotní stav,dobrá pracovní morálka
NÁPLŇ PRÁCE: práce ve venkovním prostředí, obsluha sedačkové lanovky
NABÍZÍME: volnou jízdenku na lanovku
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky - Ing. Vaníček, tel.: 603 377 029 v době od 9:00 - 22:00 h. nebo e-mailem na: skiraliska@seznam.cz
ov.4.9.19
Referenční číslo 9993280762
Pracoviště Ing. Josef Vaníček
Horní Bečva (okres Vsetín)
Firma Ing. Josef Vaníček
Kontaktní osoba Ing. Josef Vaníček
tel.: +420 603 377 029
skiraliska@seznam.cz
Úřad práce Vsetín
Nabídky brigád Vsetín Nabídky práce Vsetín