Obsluha těžebních klecí, lanovek a podobných zařízení - Ing. Josef Vaníček

Požadovaná profese Obsluha těžebních klecí, lanovek a podobných zařízení
Pracovní poměr od 01.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP, Zkrácený úvazek, minimálně 20 h/týden
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 12000Kč / měsíc
Poznámka OBSLUHA SEDAČKOVÉ LANOVKY
POŽADUJEME: bezúhonnost, dobrý zdravotní stav,dobrá pracovní morálka
NÁPLŇ PRÁCE: práce ve venkovním prostředí, obsluha sedačkové lanovky
NABÍZÍME: volnou jízdenku na lanovku
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky - Ing. Vaníček, tel.: 603 377 029 v době od 9:00 - 22:00 h. nebo e-mailem na: skiraliska@seznam.cz
ov.17.10.17
Referenční číslo 9993280762
Pracoviště Ing. Josef Vaníček
Horní Bečva (okres Vsetín)
143
Firma Ing. Josef Vaníček
Kontaktní osoba Josef Vaníček
tel.: +420 603 377 029
e-mail.: skiraliska@seznam.cz
Úřad práce Vsetín
Nabídky práce Vsetín Nabídky brigád Vsetín

/* Not affection functionality */