Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Obsluha strojů na zpracování mouky - ADÉLKA a.s.

Požadovaná profese Obsluha strojů na zpracování mouky
Pracovní poměr od 1.10.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 20000Kč do 24000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce: mletí obilí dle technologických postupů, dohled na jednotlivé stroje při mletí obilí, napouštění a míchání obilí, obsluha balících strojů a pytlovací linky na mouku, zabezpečení sušení a strouhání pečiva, denní úklid pracoviště, čištění denních zásobníků a dopravních cest.
Nabízíme: zaučení na pozici, není potřeba zkušeností, stačí nebát se práce a chuť se učit. Dále nabízíme: stabilní práce u rodinné firmy, podpora v odbornosti, možnost karierního růstu, široká škála firemních benefitů.
Kontakt možný e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny 8:00 - 15:00 hodin.
Referenční číslo 16811850754
Pracoviště ADÉLKA a.s.
Pelhřimov (okres Pelhřimov)
U Pekárny 849
Firma ADÉLKA a.s.
Kontaktní osoba Lenka Macháčková
tel.: +420 773 788 834
lenka.machackova@adelka.cz
Úřad práce Pelhřimov
Nabídky brigád Pelhřimov Nabídky práce Pelhřimov