Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže - Liberty Ostrava a.s.

Požadovaná profese Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže
Pracovní poměr od 1.10.2019 do 31.8.2020
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 23000Kč / měsíc
Poznámka Pracoviště: Vratimovská 689/117, Ostrava - Kunčice
Kontakt: telefonicky, na výběrovém řízení dle předchozí domluvy

Požadavky:
- SOU v oboru Zámečník/ Zámečnické práce a údržba,
- pozice určena pro absolventy
- praxe na obdobné pozici výhodou,
- schopnost práce ve výškách.

Náplň práce:
- Vykonává vulkanizační práce prováděné pomocí speciální soupravy na vulkanizování pásů různé konstrukce,
- pogumování bubnů do průměru 1500 mm,
- vulkanizérské práce dle požadavku provozu a pokynů mistra v příbuzné technologické oblasti,
- odstraňuje závady zjištěné při inspekčních prohlídkách,
- provádí vazačské a jeřábnické práce,
- zajišťuje a provádí drobné demontážní práce v okruhu gumařských oprav na zařízení,
- provádí pogumování bubnů, výrobu spodních stěračů a cihel,
- je schopen provádět drobné zámečnické práce v rámci svěřeného úseku.

Zaměstnanecké výhody: dotovaná strava, 25 dní dovolené, firemní akce, příspěvek na penzijní a životní pojištění, rekondičně-ozdravné pobyty, bezúročné půjčky, relaxační programy, příspěvek při narození dítěte, kvartální prémie

Hrubá mzda: 23 000 Kč + příplatky 1 350 Kč
Referenční číslo 16650330719
Pracoviště Liberty Ostrava a.s./
Ostrava (okres Ostrava-město)
Kunčice
Vratimovská 689 /117
Firma Liberty Ostrava a.s.
Kontaktní osoba Radka Pajchlová, Bc. Jan Tengler
tel.: +420 595 683 354,595 684 342
pracevhuti@arcelormittal.com
Úřad práce Ostrava
Nabídky brigád Ostrava Nabídky práce Ostrava